Statuss:
Noslēdzies

Projekta nosaukums, fonds, Nr. „Pastaigu laipas atjaunošana Rojas publiskajā pludmalē” Eiropas Jūrlietu un Zivsaimniecības fonds

Nr. 22-08-FL06-F043.0206-000002

Projekta īstenotājs Talsu novada pašvaldība

Projekta vadītājs un speciālists Projekta vadītāja Katrīne Megne tel. +371 25740309, e-pasts katrine.megne@talsi.lv

Atbildīgās un sadarbības iestādes Lauku atbalsta dienests

Darbu veicēji Projektēšanu veic SIA „Talsu arhitektu birojs”

Mērķi un uzdevumi Saudzēt piekrastes dabas resursus, lai novērstu krasta kāpas erozijas attīstību, nodrošinātu drošu visiem apmeklētājiem pieejamu vidi Rojas pludmalē. Pastaigu laipa uz jūru būs pieejama visiem Rojas pagasta iedzīvotājiem un apmeklētājiem. Laipa būs ērta arī apmeklētājiem ar kustību traucējumiem, kuri vēlās nokļūt līdz pludmalei, bet smalko kāpu smilšu dēļ, nokļūšana pie jūras ir apgrūtināta, tāpat jaunajām māmiņām ar bērnu ratiņiem, kas dodas uz pludmali. Laipa tiks izgatavota no koka dēļu vai ekvivalenta videi draudzīga materiāla un apmeklētāju pārvietošanās līdz pludmalei mazinās noslodzi uz krasta kāpu un saudzēs to.

Finansējums Kopējās izmaksas: EUR 70 657,91

LAD finansējums EUR 63 592,12

Talsu novada pašvaldības finansējums EUR 7065,79

Īstenošanas laiks 21.07.2022.- 30.09.2023.

Publicitāte: https://www.talsunovads.lv/lv/jaunums/atjauno-pastaigu-laipu-rojas-publiskaja-pludmale

Logo kolāža – attīstības plāns, Leader, Jūrlietu fonds, lauki