Roja Tūrisms

Talsu novada pašvaldība ir realizējusi projektu Nr. 22-08-FL06-F043.0206-000002 Pastaigu laipas atjaunošana Rojas publiskajā pludmalē”, sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu un biedrību Talsu partnerība”.

Projekta mērķis – saudzēt piekrastes dabas resursus, lai novērstu krasta kāpas erozijas attīstību, nodrošinātu drošu un visiem apmeklētājiem pieejamu vidi Rojas pludmalē.

Rojas publiskā pludmale ir viena no sakoptākajām un labiekārtotākajām peldvietām, no Jūrmalas līdz Ventspilij. Pludmales tīrība, kārtība un tur esošā infrastruktūra, veido Rojas un arī visa Talsu novada kopējo vizuālo tēlu. Tika atjaunota publiskās pludmales laipa, kas virzās no Rojas ostas iebrauktuves, gar žogu uz molu, dēļu klājums un soliņi 225m garumā. Projekta rezultātā ir uzlabots vides stāvoklis un novērsta tālāka kāpu erozija, kā arī veicināta Rojas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošana un nodrošināta publiskā infrastruktūra.

Talsu novada pašvaldības projektu realizēja būvnieks SIA A Celtne”, būvuzraugs SIA Geo Consultants” un projektētājs SIA Talsu arhitektu birojs”.

Projekta Pastaigu laipas atjaunošana Rojas publiskajā pludmalē” kopējās izmaksas ir 63016,95 EUR ieskaitot PVN 21%, attiecināmās izmaksas ir 62649,61 EUR, publiskais finansējums – 56384,65 EUR, pašvaldības līdzfinansējums – 6632,30 EUR.

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Logo kolāža – attīstības plāns, Leader, Jūrlietu fonds, lauki