Atbalsts Ukrainai

Tā kā Ukrainas civiliedzīvotāju skaits novadā pakāpeniski pieaug, Talsu novada pašvaldība izsludinājusi cenu aptauju par Ukrainas civiliedzīvotāju izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšanu Talsu novadā.

Talsu novada pašvaldība aicina pieteikties pakalpojumu sniedzējus, kuri nepieciešamības gadījumā varētu nodrošināt izmitināšanu un ēdināšanu Ukrainas civiliedzīvotājiem. Paredzēts, ka pakalpojumus būs nepieciešams nodrošināt pakāpeniski.

Cenu aptaujas tehniskajā specifikācijā noteikts, ka izmitināšanas vietām jārēķinās ar pakalpojuma sniegšanu līdz 90 diennaktīm, telpām jābūt atbilstošām, lai tajās varētu uzturēties no divām līdz astoņām personām, nepieciešamības gadījumā nodrošinot atsevišķu izmitināšanu ģimenēm, sievietēm, vīriešiem, personām ar dažādiem reliģiskiem uzskatiem vai citām individuālajām iezīmēm. Telpām jābūt aprīkotām ar standarta iekārtojumu, jābūt pieejamai vannai vai dušas kabīnei, gultas veļai, segām, spilveniem, dvieļiem, bezvada internetam.

Tāpat tiek meklēti pakalpojuma sniedzēji, kas nodrošinātu ēdināšanu, tas ir, siltā ēdiena piegādi trīs reizes dienā, arī brīvdienās un svētku dienās.

Piedāvājumus cenu aptaujai var iesniegt līdz 6. aprīlim 10.00.

Cenu aptauja pieejama ŠEIT.