Atbalsts Ukrainai

Akcijas „Adījumi” iniciatori aicina Latvijas rokdarbniekus ziedot savus adījumus Ukrainas karavīriem! Līdz 23. oktobrim visās „Latvijas Pasta” nodaļās bez maksas var nodot adījumus Ukrainas aizstāvjiem, kas tālāk sadarbībā ar biedrību „Tavi draugi” tiks nogādāti Ukrainā.

Ticot, ka Ukrainas uzvara pār iebrucējiem vairs nav tālu, tomēr paturēsim prātā, ka ukraiņu karavīriem joprojām nepieciešams atbalsts, kuru mēs varam sniegt. Kļūst auksti arī vīriešiem un sievietēm, kuri ikdienā Ukrainā sniedz medicīnisko palīdzību, tāpēc ir vajadzīgas 37.–45. izmēra vilnas zeķes. Cita veida adījumi pašlaik nav nepieciešami, jo militārajam apģērbam ir specifika.

Aicinām iesaistīties akcijā ikvienu Latvijas rokdarbnieku, kam ir laiks, materiāli un prasmes. Visus, kuri prot adīt un vēlas palīdzēt, taču ir sarežģīti nokļūt līdz ziedojumu punktiem. Adījumus pieņems visās „Latvijas Pasta” nodaļās. Akcijā „Adījumi” savākto nogādās Biedrība „Tavi draugi” Rīgā, Ventspils ielā 50, no kurienes tos nosūtīs uz Ukrainu.

Uz paciņas ar nododamo adījumu jānorāda: Akcija „Adījumi”, EKSPRESPASTS, Ziemeļu iela 10, Mārupes novads. LV-1000. Tie būs bezmaksas sūtījumi, kuru piegādi centralizēti koordinēs „Latvijas Pasta”.

Tieši adījumi no 100% vilnas dzijas nodrošinās siltas kājas arī mitrumā un drēgnumā. Ziedoto adījumu savākšanā iesaistīsies arī pastnieki, kuri dodas uz tālākajām Latvijas viensētām pie seniorēm, kuras piedzīvojušas kara šausmas un vislabāk zina, cik svarīgi ir šie šķietamie sīkumi. Nereti tieši tie palīdz izdzīvot frontes līnijā un tranšejās.

Priecājamies, ka šobrīd zeķu adīšanas akcijas notiek adījumu veikalos, rokdarbnieku forumos, biedrībās, kas palīdz Ukrainai. Kopā mēs varam paveikt vairāk! „Latvijas Pasts” sirsnīgi pateicas ikvienam, kurš atbalsta un atbalstīs akciju!