Statuss:
Noslēdzies
att

Projekta nosaukums, fonds, Nr. “Transporta infrastruktūras attīstība Talsu pilsētā”, ERAF, projekts Nr. 3.3.1.0/17/l/028

Projekta īstenotājs: Talsu novada pašvaldība

Projekta vadītājs un speciālists: Projekta vadītājs Jolanta Didžus, +371 63237578

Atbildīgās un sadarbības iestādes: Sadarbības iestāde: Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA)

Darbu veicēji SIA “TALCE”
Būvuzraudzība SIA “L4”

Mērķi un uzdevumi Projekta mērķis ir balstoties uz komersantu vajadzībām, pārbūvējot Raiņa ielu, Talsos, Talsu novadā, kas ir viena no nozīmīgākajām rūpnieciskās apbūves teritorijām Talsu novadā.

Tiks pārbūvēta Raiņa iela no Darba ielas krustojuma līdz pat pilsētas robežai ceļā uz Pastendi. Šī ir viena no Talsu pilsētas centrālajām un visvairāk noslogotajām ielām. Tās tuvumā atrodas daudz dzīvojamo māju, kā arī uzņēmumu, tādēļ sakārtota infrastruktūra ir vienlīdz svarīga gan komerctransportam, gan gājējiem un velosipēdistiem. Projekta ietvaros tiks atjaunots ne vien pašas ielas, bet arī nobrauktuvju segums pie blakus esošajām mājām, izbūvēti vai pārbūvēti ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīkli, slēgtā lietus ūdens novades sistēma un ielu apgaismojums. Sakārtojot apgaismojumu pie gājēju pārejām atbilstoši Eiropas Savienības standartiem, tiks ievērojami uzlabota satiksmes drošība.

Finansējums Projekta kopējās izmaksas: 2 463 453,09 EUR:
Eiropas reģionālā attīstības fonda finansējums 391 616,63 EUR
Valsts budžeta dotācija 492 056,08 EUR
Pašvaldības līdzfinansējums 1 579 780,38 EUR

Īstenošanas laiks 02.08.2018.- 01.08.2020.

Publicitāte