Statuss:
Noslēdzies

Projekta nosaukums, fonds, Nr. “Rojas muzeja labiekārtošana un ciema vēsturiskā centra vizualizācija vietējā kultūras mantojuma saglabāšanai un popularizēšanai”

Nr.21-08-FLA06-F043.0207000001

Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonds

Projekta īstenotājs Talsu novada pašvaldība

Projekta vadītājs un speciālists Projekta vadītāja Jolanta Skujeniece
tel. +371 29135157, e-pasts: jolanta.skujeniece@talsi.lv

Atbildīgās un sadarbības iestādes Lauku atbalsta dienests

Darbu veicēji Muzeja ēkas fasādes atjaunošana un muzeja katlu mājas fasādes krāsojuma atjaunošana – SIA “STATS”

Makets “Rojas ciema piekraste 20.gs sākumā” – Atis Sirmais

Modeļi, rekvizīti buru kuģis un laiva – SIA “Dekorāciju darbnīca

Kupolveida šauras virzības skaļrunis –  SIA “Interactive Media Spot”

Būvuzraudzība – IK “FM grupa”

Mērķi un uzdevumi

1. Atjaunota un siltināta Rojas Jūras zvejniecības muzeja ēkas fasāde un atjaunots krāsojums muzeja katlu mājas fasādei, kas nodrošinās atbilstošus apstākļus muzejā esošo kultūrvēsturisko vērtību saglabāšanai un popularizēšanai.
  2. Radīta sakopta un droša vide muzeja apmeklētājiem, kas veicinās pozitīva novada tēla veidošanos, novada atpazīstamību un vēlmi mūsdienīgā, dizainiski pievilcīgā vidē izzināt piekrastes vēsturi un kultūras mantojumu.
  3. Papildināta Rojas  Jūras zvejniecības muzeja ekspozīcija – izgatavots makets – kuģa un laivas modelis ar zvejniecībā izmantotiem zvejas rīkiem, kā arī uzstādītas skaņas iekārtas.

Finansējums Kopējās izmaksas: EUR 70 953,54

Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda finansējums – 57 455,86