Statuss:
Noslēdzies

Projekta nosaukums, fonds, Nr.: Pašvaldības autoceļa posma pārbūve labākai piekļuvei jūrai, Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonds, 21-08-FL04-F043.0205-000005

Projekta īstenotājs: Talsu novada pašvaldība

Projekta vadītājs un speciālists: Sanda Ķiršakmene

Atbildīgās un sadarbības iestādes: Lauku atbalsta dienests

Mērķi un uzdevumi: Projekta mērķis ir Kolkas pagasta grants ceļa posma "Tautas nams - Jūrskola - Zembahi" 1,23 km garā posmā sakārtošana un stāvlaukuma izveide, lai izkliedētu apmeklētāju plūsmu no stāvlaukuma, kas atrodas pie pašas krasta līnijas, tā mazinot apmeklētāju radītās slodzes ietekmi uz apkārtējo vidi.

Īss projekta kopsavilkums: Projekta ietvaros 1,23 km garā ceļa posmā, kas ved uz jūru, tika iztīrīti grāvji, veikta brauktuves profilēšana, sakārtotas nobrauktuves, izbūvēta konstruktīvā kārta, nostiprinātas nogāzes u.c.

Finansējums: Kopējās izmaksas: EUR 83 150,17

LAD finansējums EUR 73 947,48

Talsu novada pašvaldības finansējums EUR 9 202,69

Īstenošanas laiks: 28.07.2023.