Statuss:
Noslēdzies

Projekta nosaukums, fonds, Nr.

Nacionālas nozīmes projekts "Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana"

Latvijas vides aizsardzības fonda logo

Latvijas vides aizsardzības fonds

Nr.1-08/42/2023

Projekta īstenotājs

Latvijas vides aizsardzības fonds

Projekta vadošais partneris – Latvijas Pašvaldību savienība

Apakšprojekta īstenotājs – Talsu novada pašvaldība

Projekta vadītājs un speciālists

Vecākā projekta vadītāja Ina Lībeka tel. 20289899, e-pasts ina.libeka@talsi.lv

Darbu veicēji

Atkritumu apsaimniekošana – SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība PIEJŪRA”" un SIA Janvāri”, SIA Rojas DzuKU”

BIO tualešu apsaimniekošana – SIA TOI TOI Latvija”

Mērķi un uzdevumi

Projekta ietvaros plānots veikt pludmales uzkopšanas darbus, kuros ietilpst gan cilvēku atstāto, gan no jūras izskaloto atkritumu savākšana, regulāra, pie pludmales esošo, biotualešu uzkopšana un atkritumu konteineru iztukšošana.

Piekrastes savlaicīga, regulāra apsaimniekošana ļauj radīt patīkamu vidi piekrastes iedzīvotājiem un tās apmeklētājiem, kā arī saaudzēt piekrastē esošās dabas vērtības.

Finansējums

Kopējās izmaksas: EUR 30 146,00 Latvijas valsts budžets