Statuss:
Noslēdzies

Projekta nosaukums, fonds, Nr.

Mērsraga tautas nama teritorijas labiekārtošana

Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonds, Nr. 23-08-FL06-F043.0207-000001

Projekta īstenotājs

Talsu novada pašvaldība

Projekta vadītājs un speciālists

Sanda Ķiršakmene

Atbildīgās un sadarbības iestādes

Lauku atbalsta dienests

Darbu veicēji

SIA Ribetons ceļi”

Mērķi un uzdevumi

Mērķis – izveidot labiekārtotu publisko infrastruktūru un vides objektu Bāka pie tautas nama, kas ir viens no nozīmīgākajiem piekrastes kultūras dzīves, tradīciju un nemateriālā mantojuma uzturēšanas punktiem Mērsragā, tā radot pievilcīgu kopskatu un sniedzot vēstījumu par jūras kultūras mantojumu.

Īss projekta kopsavilkums

Projekta darbības – teritorijas pie tautas nama labiekārtošana, auto stāvvietu atjaunošana, asfalta seguma ieklāšana,  teritorijas apgaismojuma izbūve, jauna elektrības pieslēguma izveide, soliņu, atkritumu tvertņu  uzstādīšana, teritorijas labiekārtošana – apzaļumošana, apstādījumu izveide.

Vides objekta izveide. Projekta ietvaros izveidos vides objektu Bāka”, kas simbolizē vienu no nozīmīgākajiem piekrastes kultūras dzīves, tradīciju un nemateriālā mantojuma uzturēšanas punktiem Mērsragā, tā radot pievilcīgu kopskatu un sniedzot vēstījumu par jūras kultūras mantojumu labiekārtotajā teritorijā.

Finansējums

Kopējās izmaksas: EUR 212 740,99