Statuss:
Noslēdzies
att

Projekta nosaukums, fonds, Nr.  “Grants ceļu pārbūve Talsu novadā, 7. kārta”, Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA), Projekta Nr. 19-08-A00702-000032

Projekta īstenotājs Talsu novada pašvaldība

Projekta vadītājs un speciālists Inga Grietēna

Atbildīgās un sadarbības iestādes Lauku atbalsta dienests

Darbu veicēji Projektētājs: SIA “PRO AKVA”;

Būvniecības darbu veicējs: līguma slēgšanas tiesības piešķirtas VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (autoceļam “Dzedru tilts – Jaunpļavas”) un SIA “Jaunie ceļi” (autoceļam “Ķurbes – Vīksnas – Antes”);

Būvuzraudzības darbu veicējs: līguma slēgšanas tiesības piešķirtas SIA “Būves birojs”;

Autoruzraudzības darbu veicējs: SIA “PRO AKVA”.

Mērķi un uzdevumi Projekta mērķis ir pārbūvēt autoceļu “Dzedru tilts – Jaunpļavas” 4,719 km garumā Ķūļciema pagastā, Talsu novadā un autoceļu “Ķurbes – Vīksnas – Antes” 1,009 km garumā Īves pagastā, Talsu novadā, tādējādi uzlabojot publisko ceļu infrastruktūras kvalitāti Talsu novada lauku teritorijās, lai veicinātu uzņēmējdarbību un saglabātu apdzīvotību.

Īss projekta kopsavilkums Īstenojot šo projektu, ceļiem atjaunos grants segumu, nomainīs caurtekas, sakārtos ūdens atvades sistēmu, nobrauktuves un ceļa pieslēgumus, atjaunos satiksmes organizācijas un drošības tehniskos līdzekļus, līdz ar to ceļš kļūs drošāks tā lietotājiem.

Finansējums Kopējās izmaksas: 324 979,36 EUR

ELFLA  finansējums: 280 453,42 EUR
Pašvaldības finansējums: 44 525,94 EUR

Īstenošanas laiks 05.07.2019 – 10.05.2021.

Publicitāte https://talsunovads.lv/zinas/novada/pabeigta-vairaku-grants-celu-parbuve/