Statuss:
Noslēdzies

Projekta nosaukums, fonds, Nr. “Grants ceļu pārbūve Talsu novadā, 13. kārta”

Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA)

Projekta Nr. 19-08-A00702-000050

Projekta īstenotājs Talsu novada pašvaldība

Projekta vadītājs un speciālists Inga Grietēna

Atbildīgās un sadarbības iestādes Lauku atbalsta dienests

Darbu veicēji Projektētājs: SIA “PRO AKVA”
Būvniecības darbu veicējs: SIA “Venta -1”. Būvuzraudzības darbu veicējs:  SIA “Līgaiši”
Autoruzraudzības darbu veicējs: SIA “PRO AKVA”.

Mērķi un uzdevumi Projekta mērķis ir pārbūvēt autoceļa “Pūņas – Gambija – Bišu drava” 1.kārtu  3,703 km garumā Valdgales pagastā, Talsu novadā, tādējādi uzlabojot publisko ceļu infrastruktūras kvalitāti Talsu novada lauku teritorijās, lai veicinātu uzņēmējdarbību un saglabātu apdzīvotību.

Īss projekta kopsavilkums Īstenojot šo projektu, ceļam atjaunos grants segumu, nomainīs caurtekas, sakārtos ūdens atvades sistēmu, nobrauktuves un ceļa pieslēgumus, atjaunos satiksmes organizācijas un drošības tehniskos līdzekļus, līdz ar to ceļš kļūs drošāks tā lietotājiem.

Finansējums Kopējās izmaksas: 364058,51 EUR
ELFLA  finansējums: 321064,21 EUR
Pašvaldības finansējums: 42994,30 EUR

Īstenošanas laiks 31.10.2019 – 14.10.2021