Bezmaksas
Privāto tiesību juridiska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Jums ir iespēja iesniegt lūgumu, sūdzību, priekšlikumu vai jautājumu (iesniegumu) pašvaldībai par pašvaldības darbu atbilstoši Iesniegumu likumam.

Procesa apraksts

1. 1.solis/Pakalpojuma pieprasīšana
    Persona sagatavoto iesniegumu, sūdzību, priekšlikumu vai lūgumu var iesniegt:
    1) nosūtot uz Talsu novada pašvaldības e-adresi;
    2) nosūtot uz Talsu novada pašvaldības oficiālo e-pastu pasts@talsi.lv;
    3) klātienē Talsu novada pašvaldībā vai pilsētu un pagastu pārvaldēs;
    4) nosūtot pa pastu.

Nepieciešamības gadījumā darbinieks noformē mutvārdu iesniegumu.

Iesniedzot dokumentus e-pastā, tie jāsagatavo atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu un jāapliecina ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu.

Iesniedzams dokuments - iesniegums iestādei

2. 2.solis/Apstrādes solis
    Saņemtais dokuments tiek reģistrēts un nodots konkrētai amatpersonai (atbildīgajam speciālistam) izskatīšanai, izpildei vai tiek pieņemts zināšanai.
    Atbildīgais speciālists izvērtē iesniegumu, veic nepieciešamās darbības un sagatavo iesniedzējam atbildi.

3. 3.solis/ Pakalpojuma saņemšana
    Personai atbilde uz iesniegumu, sūdzību, priekšlikumu vai lūgumu tiek sniegta izvēlētajā veidā:
    - klātienē;
    - nosūtot e-adresē;