Bezmaksas
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršana saskaņā ar likumu “Par nekustamā īpašuma nodokli” un ar Talsu novada domes 2021.gada 30.septembra saistošajiem noteikumiem Nr.28 “Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanu Talsu novadā”, kuros paredzēti atvieglojumi atsevišķām nekustamā īpašuma nodokļa maksātāju kategorijām par pašvaldības administratīvajā teritorijā esošo nekustamo īpašumu – zemi, ēkām.

Procesa apraksts

1. 1.solis/Pakalpojuma pieprasīšana
    Nekustamā īpašuma nodokļa maksātājs ( iedzīvotājs, saimnieciskās darbības veicējs), kuram ir tiesības uz nodokļa atvieglojumiem, iesniedz Talsu novada pašvaldībā iesniegumu, ar lūgumu piemērot nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu.

2. 2.solis/Pakalpojuma apmaksa
    Pēc iesniedzēja dokumentu saņemšanas Talsu novada pašvaldības Nekustamā īpašuma nodaļa izskata dokumentus un sagatavo lēmumu par nodokļa atvieglojuma piešķiršanu vai motivētu atteikumu piešķirt atvieglojumu pieņemšanai.

3. 3.solis/ Pakalpojuma saņemšana
    Lēmumu par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanu vai motivētu atteikumu nosūta pa pastu viena mēneša laikā pēc iesnieguma saņemšanas.