Skatīt maksājumus
-
Saņemšanas ierobežojumi
-
  1. Personām, kuras vēlas veikt ielu tirdzniecību Talsu novadā ir saistoši pašvaldības saistošie noteikumi nr.17 Par ielu tirdzniecības kārtību un pašvaldības nodevu ielu tirdzniecībai publiskās vietās Talsu novada pašvaldības teritorijā” un Ministru kabineta noteikumi nr.440 Noteikumi par tirdzniecības veidiem, kas saskaņojami ar pašvaldību, un tirdzniecības organizēšanas kārtību”.
  2. Lai persona, kura reģistrējusi saimniecisko darbību, saņemtu atļauju ielu tirdzniecībai Talsu novadā, tai jāaizpilda iesniegums – pieteikums ielu tirdzniecībai, norādot precīzu informāciju: konkrētu tirdzniecības vietu (adresi vai kadastra num.), tirdzniecības laiku – dienu vai periodu un sortimentu, ar kuru plānota tirdzniecība.  Iesniegumam jāpievieno nepieciešamie dokumenti, piemēram saskaņojums ar nekustamā īpašuma īpašnieku, ja tirdzniecība paredzēta minētajā īpašumā, speciālā atļauja (licence), saskaņā ar normatīvajiem aktiem un citi pielikumi.
  3. Iesniegumu iespējams iesniegt elektroniski sūtot uz e-pastu: pasts@talsi.lv, ja iesniegums ir parakstīts ar elektronisko parakstu.

Klātienē iespējams iesniegumu aizpildīt un iesniegt Talsu klientu apkalpošanas centrā (Kareivju ielā 7, Talsos) vai jebkurā pagasta pārvaldē.

1. Pēc iesnieguma saņemšanas komisija to izskata un nepieciešamības gadījumā precizē informāciju. Pēc tam pašvaldības grāmatvede, iesnieguma iesniedzējam, uz viņa norādīto e-pastu, nosūta rēķinu tirdzniecības nodevas apmaksai. Pēc nodevas apmaksas, komisija sagatavo un elektroniski nosūta licenci uz tirgotāja e-pastu.
  2. Fiziskas personas, kuras neveic saimniecisko darbību vai saskaņā ar likumu Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” var nereģistrēties kā saimnieciskās darbības veicējs, ielu tirdzniecības atļaujas (licences) saņem attiecīgajā pagasta pārvaldē.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Talsu novada Licencēšanas komisiju.

Uzziņas par pakalpojumu