Bezmaksas
Fiziska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Iespēja vecākiem reģistrēt savus pirmsskolas vecuma bērnus pašvaldības izglītības iestāžu, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas, rindās.
Iespēja iegūt vispārpieejamu informāciju par situāciju rindā uz pašvaldības izglītības iestādēm, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas, kā arī informāciju par saviem personas datiem pirmsskolas rindu administrēšanas modulī.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Bērna reģistrācijai Talsu novada pirmsskolas pirmsskolas izglītības iestādes rindā persona iesniedz aizpildītu reģistrācijas iesniegumu "Bērna reģistrācijas iesniegums Talsu novada pirmsskolas izglītības iestādēs".

Piesakot bērnu Izglītības iestādē speciālās pirmsskolas izglītības programmas apguvei, vecāki papildus uzrāda pedagoģiski medicīniskās komisijas atzinumu un aizpilda noteikta parauga Iesniegumu.

2. Apstrādes solis
    Pēc iesnieguma saņemšanas Izglītība pārvaldes darbinieks pārbauda iesniegumā minēto informāciju un reģistrē reģistra rindā. Ja bērna deklarētās dzīvesvietas adrese neatbilst attiecīgā rindu reģistra nosacījumiem, bērns tiek izslēgts no neatbilstošā rindu reģistra un reģistrēts atbilstošajā rindu reģistrā:
    • ar fakta konstatācijas datumu;
    • ar datumu, kurā vecāks rakstiski vai e-pastā informējis Izglītības pārvaldi par deklarētās dzīvesvietas maiņu.

3. Pakalpojuma saņemšana
    Personai atbilde uz iesniegumu tiek sniegta izvēlētajā veidā:
    -klātienē;
    -pa e-pastu;