Dzīvās mūzikas vakars 14. novembrī plkst. 19.00 ģimenes restorānā „Dundagas rezidence” kopā ar Māri Sloku (grupas „Klaidonis” solists) un Jāni Misiņu (grupas „Sestā jūdze” ģitārists)!
Nu jau vairākus gadus Māris Sloka (grupa „Klaidonis”) sadarbojas ar ģitāristu, aranžētāju Jāni Misiņu (grupa „Sestā jūdze”) akustiskā projektā, kurā ir iekļautas dziesmas no kopdarba – albuma ar nosaukumu „Ir laiks Tev vēl ticēt”.
Šajā dzīvās mūzikas vakarā dzirdēsiet dziesmas gan no grupas „Klaidonis”, gan grupas „Sestā jūdze” un citu gan pašmāju, gan ārzemju komponistu radītās kompozīcijas.
Koncertā piedalīsies:
Māris Sloka – akustiskā ģitāra, vokāls;
Jānis Misiņš – akustiskā ģitāra.
Pavadīsim šo rudens vakaru kopā, restorānā „Dundagas rezidence”, baudot lielisku kompāniju, skaistu mūziku, romantiskas dejas un gardu maltīti!
Lai rezervētu savu galdiņu, zvani + 371 28767583!
Ieejas maksa: 10,00 €
Pasākuma laikā tiek veikta fotografēšana un filmēšana, iegūtie materiāli var tikt izmantoti sociālajos tīklos.
Publicēts: 06.10.2025.
Datums
14. novembris, 2025
Laiks19.00
Vieta
Dundagas pagasts, Dundagas rezidence
Pievienot kalendāram