Tet rallija zīmējumu konkurss

Vasaru Talsu novadā ar motoru rūkoņu piedūcinās viens no šīs vasaras gaidītākajiem notikumiem – no 16. līdz 18. jūnijam norisināsies FIA  Eiropas  rallija  čempionāta  posms „Tet Rally Liepāja”. Talsu novada pašvaldība, rūpīgi gatavoties šim vērienīgajam pasākumam, no 8. maija līdz 9. jūnijam organizēja bērnu un jauniešu zīmējumu konkursu „Mana sapņu rallija mašīna”!

Zīmējumu konkursa „Mana sapņu rallija mašīna” rezultāti ir apkopoti un ar lielām gavilēm sveicam galvenās balvas ieguvēju – KRISTAPU KALĒJU no Upesgrīvas pamatskolas. Laimīgajam uzvarētājam būs kolosāla iespēja sēsties „Tet Rally Liepāja” automobilī, lai izbaudītu galvu reibinošu braucienu īstā rallija mašīnā! Talsu novada domes deputāti izvirzīja arī savu simpātiju – RIHARDA GRENČA (Pastendes pamatskola) darbu.

Šogad Talsu novada pašvaldības un „Tet Rally Liepāja” organizētajā zīmējumu konkursā „Mana sapņu rallija mašīna” galvenajai balvai kvalificējās 21 dalībnieks no vairākām skolām Talsu novadā. Ar jauniešu iesūtītajiem vizuālās mākslas darbiem iespējams iepazīties un tos aplūkot šeit

Organizatori ir lēmuši, ka ikviens zīmējumu konkursa dalībnieks saņems divus ielūgumus uz „Tet Rally Liepāja” Eiropas čempionāta posmu Talsu novadā, kā arī īpašas dāvanas un pateicības no Talsu novada pašvaldības. Dāvanas būs iespējams saņemt Talsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļā, Kareivju ielā 7 (2. korpuss, 204. kabinets). Ar katru no konkursa dalībniekiem sazināsimies individuāli. Balvas būs iespējams saņemt no 13. jūnija. Visus zīmējumus no nākamās nedēļas iespējams aplūkot Talsu tirgus skatlogos.