Talsi Sports

Sestdien, 15. aprīlī, tika aizvadīts ikgadējais Talsu kauss volejbolā, Talsos pulcinot volejbola entuziastus no tuvākiem un tālākiem Latvijas novadiem.

Talsu kausa volejbolā aizsākumi meklējami pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados, kad Talsu volejbola entuziasti Imants Zambergs, Ilmārs Sakniņš, Valdis Kalderauskis un Valda Bērziņa šo tradīciju aizsāka. Vēlāk to turpināja Ingrīda Kalniņa un Inga Dinsberga, pēc tam organizatora stafeti pārņēma Aivars Pekmans un Sporta klubs Talsi”. Šogad ar lielu entuziasmu un atbildību tā organizēšanā iesaistījies arī Edgars Vicinskis, kurš pārstāv jaunāko Talsu volejbolistu saimi.

Priecājamies, ka volejbolam Talsos ir tik senas un stipras tradīcijas, kas spēj noturēt interesi vairāku paaudžu garumā un piesaistīt citu novadu sportistus šim pasākumam.

Šogad turnīrā piedalījās sešas sieviešu un četras vīriešu komandas. Labākie turnīra spēlētāji un komandas saņēma piemiņas balvas no Talsu keramikas darbnīcas Ciparnīca”. Paldies par viesmīlību AS Talsu Autotransports”, par atsaucību SIA LANKAS”, par atbalstu Talsu novada pašvaldības Kultūras un sporta attīstības nodaļai un lieliskajai tiesnešu komandai!

2023 TALSU KAUSS kopvērtējumā:

Sieviešu konkurencē:

• 1. vietā SK Pūre.
  • 2. vietā Šauliai (Lietuva).
  • 3. vietā Tenapors (Jelgava).

Vīriešu konkurencē:

• 1. vieta SK Talsi.
  • 2. vieta KOKU DARBI.
  • 3. vieta Dundaga”.

Lai tradīcijas turpinās! Uz tikšanos nākamgad!

1. vieta sievietēm
1. vieta