Valdemārpils

Lieldienas vairs nav aiz kalniem, kad zaķi sāks cilpot pa Valdemārpils ielām. „Zaķu prieki” no plkst. 10.00, kur tiekamies „Garšas pieturā”. Tur varēsim panašķēties un iegādāties ko gardu. Mūzikas pavadījumā, kustēsimies un iesim rotaļās.

No plkst. 11.00 „Zaķu pārgājiens” ģimenēm ar bērniem. (Katrs dalībnieks ņem līdzi 1-2 krāsotas olas) Pulcēšanās pie mākslas skolas, dosimies uz Dzirnavkalnu, Dupurkalnu, un atpakaļ uz „Garšas pieturu” Pārgājiena laikā, nebūs jābūt ne tikai izturīgam, atjautīgam, bet arī „acīgam.No plkst. 12.30 būs iespēja iestiprināties ar gardu zupu, gan pārgājiena dalībniekiem, gan tirdziņa apmeklētājiem. Paralēli tam darbosies, radošā darbnīca, kur lieli un mazi varēs darboties radoši un izrotāt lieldienu olu.

Valdemārpils un Lubes kultūras nams