Valdemārpils Kultūra Tūrisms

Šī gada 10. jūnijā Valdemārpilī jau astoto reizi Sasmakas ezera pludmalē notiks Valdemārpils Pludmales svētki. Visas dienas garumā norisināsies aizraujošas sacensības dažādos sporta veidos, būs pieejamas izklaides un aktivitātes bērniem, ar saviem amata darbiem un ražotajiem gardumiem svētku tirdziņā piedalīsies vietējie amatnieki un uzņēmēji, vakara noslēgumā dejas un atpūta kopā ar „Ballīte ballītē” DJ Cipars & DJ Phill no Talsiem. Pasākums visas dienas garumā skatītājiem pieejams bez maksas.

Pirmo reizi svētku ietvaros norisināsies otrais Starptautiskā ūdensmotociklu čempionāta posms – Valdemārpils Kauss 2023, kas pulcēs aptuveni 50 braucējus, ieskaitot pasaules un Eiropas līmeņa sportistus no dažādām valstīm. Dalībnieki sacentīsies vairāk kā 10 dažādās gan profesionāļu, gan  iesācēju klasēs, ieskaitot unikālo Ģimenes klasi, jauniešu, vidējā vecuma grupu un veterānu klasi. Sporta interesentiem būs unikāla iespēja apskatīt arī sportistu tehniku, aprunāties un gūt vairāk informācijas par ūdensmotocikliem.

Kaislīgie makšķernieki jau no plkst. 6.00 tiek gaidīti Sasmakas ezera pludmalē uz reģistrēšanos Talsu novada kausam spiningošanā. Sacensību laikā noskaidros, kurš makšķernieks var noķert garāko līdaku, asari un zandartu.

Sporta cienītājiem visas dienas garumā būs iespēja gan piedalīties, gan vērot spraigas sacensības – florbolā, futbolā, kā arī svētku ietvaros norisināsies Talsu novada atklātais pludmales čempionāts un Talsu novada atklātais čempionāts strītbolā.

Bērniem un jauniešiem sadarbībā ar Valdemārpils Jaunatnes Iniciatīvu centru „Sava vieta” būs iespēja izmēģināt spēku mašīnas vilkšanā un precizitāti šautriņu vai bumbiņu mešanā.

Savukārt mazākajiem pasākuma apmeklētājiem būs pieejami kāpelējamie trijstūri un arkas, kā arī balansa dēļi no zīmola „Joy of Nature”.

Spraigāku sajūtu un emociju cienītājiem spēle – „Lāzertags”, kas būs aizraujoša izklaide gan ģimenēm, gan arī kolēģu vai draugu kompānijām. No plkst. 17.00 drosmīgākie sevi varēs pierādīt „LaserSport” Latvia organizētās sacensībās.

Visspēcīgākajiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja pārbaudīt savu izturību SIA „Saslaukas transports” organizētajā mašīnas stumšanas izaicinājumā.

No plkst. 20.00 „Walle group” aicina piedalīties sup sacensībās, kur tiks noskaidrotas 3 veiklākās komandas.

Visas dienas garumā darbosies kafejnīcas un pludmales bārs ar plašu sortimentu – no klasiskiem pusdienu pamatēdieniem, kraukšķīgiem frī kartupeļiem un burgeriem līdz pankūkām, saldējumiem, saldiem našķiem un daudzveidīgiem atspirdzinošiem dzērieniem.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuālā fiksācija.

Plašāka informācija pieejama:

Facebook: @visitvaldemarpils