Sports Valdemārpils
volejbolisti Valdemārpils pludmalē

Sestdien, 10. jūnijā, Valdemārpils pludmalē, Valdemārpils pludmales svētku ietvaros, notika Talsu novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā sievietēm un vīriešiem, pulcējot astoņpadsmit komandas.

Viens no svētku organizatoriem - Uldis Tīdemanis bija iecerējis, ka pludmales volejbola sacensības būs pēdējās daudzveidīgajā svētku piedāvājumā, un čempionāta uzvarētāju godināšana noslēgs Valdemārpils pludmales svētku programmu. Spēles par godalgotajām vietām norisinājās speciāli izgaismotā spēles laukumā un, kā iecerēts, ap pusnakti, kad tika apbalvoti pludmales volejbola čempionāta uzvarētāji, ar salūtu tika pielikts punkts vērienīgajiem Valdemārpils pludmales svētkiem.

Talsu novada atklātā čempionāta pludmales volejbolā rezultāti

Vīrieši

1.vieta komandai SanAndreas” (Toms Tālbergs, Dāvis Andersons);
 2. vieta komandai
Laidze” (Reinis Pekmans, Jevgēnijs Sikuriņevičs);
 3. vieta komanda
J&Ģ” (Jānis Krūze, Ģirts Vicinskis);
 4. vieta komandai
Andžāni” (Dāvis Alkšbirze, Matīs Pētersons).

Sievietes

1. vieta komandai
Arta/Elza” (Elza Smilškalne, Arta Pļaviņa);
 2. vieta komandai
LP” (Liene Penka, Patrīcija Palameika).

Paldies pasākuma atbalstītājiem: SIA Kurland Auto” Ārim Panižnikam un SIA Hardex Baltic” Sandijam Eglītim.