Kolka Valdgale Vandzene

Šosezon Talsu novada pašvaldības iestādēm Kolkā, Valdgalē un Vandzenē iegādāti un uzstādīti jauni granulu apkures katli.

Granulu apkures katli uzstādīti Vandzenes Tautas namā, nodrošinot siltumu Tautas namam un Vandzenes bibliotēkai, Kolkas pagasta pārvaldes ēkā Brigas”, kur atrodas doktorāts un zobārstniecības kabinets, nodrošinot, ka no rītiem apmeklētāji varēs nākt uz procedūrām jau ērtās un siltās telpās, kā arī Valdgales pagasta pārvaldes un Valdgales Tautas nama vajadzībām.

Kolkas pagasta pārvaldei, ieskaitot PVN, tika piešķirti 12 777,60 eiro apkures pārbūvei, lai nomainītu kurināmo no malkas uz kokskaidu granulām. Valdgales pagasta pārvaldei – 16 577,00 eiro pārvaldes ēkas „Pagastmāja” Pūņās apkures pārbūvei un 15 197,60 eiro Valdgales pagasta Tautas nama ēkas apkures pārbūvei, Vandzenes pagasta pārvaldei 21 417 eiro Vandzenes pagasta pārvaldes ēkas „Tautas nams” apkures pārbūvei.

Kopējais finansējums 65 969,20 eiro piešķirts no Vides aizsardzības fonda Dabas resursu nodokļa līdzekļiem.

Uzlabojumi nodrošinās labāku mikroklimatu ēkās, apkures katliem automātiski un pakāpeniski apsildot ēkas visas diennakts garumā.

Iepirkuma „Jaunu granulu apkures katlu iegāde un uzstādīšana Talsu novada pašvaldības vajadzībām” darbus veica firma SIA „SB”.