Talsi Izglītība

Šodien, 31. maijā, Talsu novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa, izpilddirektora vietniece administratīvajos un finanšu jautājumos Ieva Krēķe, Izglītības pārvaldes vadītājs Uldis Katlaps un izglītības darba speciāliste Dace Ivanova, pavadīja pelnītā atpūtā divas Talsu pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte” darbinieces.

Izglītības pārvaldes vadītājs pasniedza pateicības rakstu Dainai Kalniņai, Talsu pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte” vadītājai, par ilggadēju un cienījamu darbu Talsu pirmsskolas izglītības iestādes attīstībā. D. Kalniņai pērnā gada 18. novembrī tika pasniegta arī Atzinības balva par augsti profesionālu darbu izglītības jomā un būtiskiem nopelniem Talsu novada attīstībā.

Daina Kalniņa darbam pirmsskolas izglītības iestādē „Saulīte” Talsos ir veltījusi 46 gadus, rūpējoties par iestādes estētiku un nodrošinot gan audzēkņiem, gan darbiniekiem drošu  un omulīgu vidi. Tas nozīmē, ka pirmajiem bērniem, ko viņa bērnudārzā sagaidījusi un iedrošinājusi, varētu būt jau ap 46 gadiem. Daina šo gadu garumā ir piedalījusies projektos, konkursos un citās aktivitātēs, allaž bijusi līdzās saviem darbiniekiem viņu sasniegumos un arī ikdienas rūpēs. Viņas amata pienākumus veiks jaunā darbiniece Sarmīte Grūbe.

Līdztekus šajā dienā pēdējā darba tiesisko attiecību diena ir Dagnijai Pīlēģei, kura sešus gadus veica medicīnas māsas pienākumus pirmsskolas izglītības iestādē „Saulīte”. Dagnija tika sveikta ar ziediem un siltiem pateicības vārdiem.

Sirsnīgs paldies par godprātīgu darbu un ieguldījumu, lai bērnu mācību process varētu notikt! Tagad laiks atpūtai, kas godam nopelnīta!