Tūrisms Kultūra

No 1. līdz 4. jūnijam Talsu novada delegācija dosies uz 21. Starptautisko kultūras un mākslas tūrisma festivālu Alānijā, Turcijā. Festivālā ik gadu pulcējas dažādu valstu pārstāvji ar savu kultūras un tūrisma piedāvājumu, šogad Latvijas teltī leposimies ne tikai ar mūsu kultūras un dabas bagātībām, bet arī ar mājražotāju darinājumiem.  Talsu novada pašvaldības pārstāvji piedalīsies arī Latvijas Vēstniecības organizētajā Andra Zēgnera izstādes atklāšanā Dzintara noslēpumi”, kas norisināsies 3. jūnijā.

Talsu novadu šogad pārstāvēs domes priekšsēdētājas vietnieks administratīvajos jautājumos Aldis Pinkens, Dundagas kultūras pils direktore Baiba Dūda, Valdemārpils tūrisma centra vadītāja Karīna Leinberga-Lemberga un Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļu – Dana Vecmane.