Drošība

Talsu novada pašvaldības policijā no iedzīvotājiem un juridiskām personām reģistrēti 539 iesniegumi. Administratīvā pārkāpuma procesa atbalsta sistēmā (APAS) uzsāktas 246 administratīvo pārkāpumu lietas.

Talsu novada pašvaldības policija par izdarītiem administratīviem pārkāpumiem Talsu novadā visvairāk uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesus pēc:

• Bērnu tiesību aizsardzības likuma,
  • Dzīvnieku aizsardzības likuma,
  • Administratīvo sodu likums par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā,
  • Atkritumu apsaimniekošanas likuma,
  • Augu aizsardzības likuma,
  • Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likums.

Sastādīti 295 lēmumi ceļu satiksmē par soda piemērošanu par apstāšanās vai stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem. Reģistrētas 1947 informācijas Elektroniskajā Notikumu žurnālā. Saņemti 4358 telefona zvani uz Operatīvās vadības nodaļu.

Eva Vadone,
Talsu novada pašvaldības policijas lietvede