Izglītība Novadā

Mēs no sirds vēlam ikvienam Talsu novada un visas Latvijas iedzīvotājam, kurš uzsāks vai turpinās mācību gaitas, mesties jaunos izglītības izaicinājumu mutuļos! Tāpat vēlam neizsīkstošu entuziasmu un enerģiju visiem pedagogiem, bibliotekāriem un atbalsta personālam sniegt pašu labāko no savām prasmēm, zināšanām un kompetencēm!

Šī gada Zinību dienas apsveikuma video režisore ir pati Talsu novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa, kura izmēģinājusi prasmes jaunā izaicinājumā, kas nav gluži Talsu novada pašvaldības ikdienas darbu pienākumos! Taču, kas gan būtu jaunā mācību gada sākums bez jauniem izaicinājumiem, vai ne?

Aicinām arī noskatīties LR Izglītības un zinātnes ministres Andas Čakšas uzrunu visiem, kuri uzsāks mācību gaitas.