Lauciene Sports
Sacensības Pļavās

11. maijā Pļavmuižas saieta namā Pļavu muižas dienā tika izcīnīts „Ceļojošais Pļavu muižas kauss” zolītē.

Pļavu muižas diena tradicionāli iesākas ar zolītes sacensībām. Nu jau trešo gadu tā ir „Ceļojošā Pļavu muižas kausa” izcīņa.  2022. gadā kausu saņēma Mihails Kedešs, 2023. gadā – Guntis Rozenšteins, bet šogad uz kausu cerēja 16 spēlētāji, tajā skaitā divas sievietes. Rezultātā 1. vietu un kausu paturēja Guntis Rozenšteins, 2. vietā Andis Gribusts, saņemdams arī labākā zolmaņa specbalvu (jaunu kāršu komplektu), 3. vietā – Marija Mūrniece. Pateicamies sacensību tiesnesei Edītei Kaugurei!

16. maijā Pļavmuižas saieta namā uz sezonas noslēguma pasākumu pulcējās „Galda spēļu kluba” galda tenisa pulciņš.

Pļavmuižas saieta namā visu sezonu piektdienas vakaros uz nodarbībām nāca jaunie galda tenisa spēlētāji. Nodarbībās trenera Janeka Dvorecka vadībā tika apgūti spēles pamati, noteikumi, tiesāšana un punktu skaitīšana, kā arī notika spēles. 15. posmos tika vākti punkti, lai visi spēlētāji rezultātā tiktu pie kausiem. Iespēju robežās šajā sezonu tika apmeklētas arī Bērnu un Jauniešu centra rīkotas galda tenisa sacensības Talsos. Tā bija jauna pieredze daudziem no bērniem. 16. maija vakarā uz nodarbību tika aicināti arī vecāki. Vispirms tandēmā vecāks un bērns tika izspēlētas dubultspēles. Citam prieka, bet bija arī pa kādai vilšanās asarai, kad tika saņemti kausi. Lai rezultāts būtu pēc iespējas labāks, daudz jāstrādā un jātrenējas arī mājās.

Šo sezonu 1. vietā noslēdza Aleksis Šuršins, 2. vietā Sonora Feldmane, bet 3. vietā Aleksandrs Mročko. Pateicamies bērnu un jauniešu vecākiem par disciplinētību un atbalstu jaunajiem censoņiem!