Sports Dundaga

3. jūnijā Madonā norisinājās ikgadējais Latvijas čempionāts svara stieņa spiešanā guļus uz atkārtojuma skaitu, kur sportistiem bija jāspiež savs svars.

Sekmīgi startēja arī sporta kluba „Dandijs” pārstāvji, sacensībās piedaloties pieciem sportistiem no kluba.

• Vīru grupā otro vietu izcīnīja Edgars Tīfentāls, 120 kg paceļot 17 reizes;
  • Jauniešu grupā pirmo vietu ieguva Niklāvs Krūmiņš, paceļot 79 kg 17 reizes, tāpat jauniešu grupā trešo vietu izcīnīja Ralfs Burka, paceļot 68 kg 12 reizes;
  • Junioru grupā startēja Nauris Blaubergs un Arnolds Bergmans, kuri attiecīgi savās svara kategorijās izcīnīja 5. vietu ar paceltām 15 un 5 reizēm.

Komandu vērtējumā no 26 komandām sporta klubs „Dandijs” ierindojās augstajā 12. vietā.

Noslēdzošās sacensības pirms vasaras atelpas notiks jau 17. jūnijā, kad sporta kluba „Dandijs” sportisti uzņems viesus pie sevis „Dandija” kausā spēka divcīņā.