Dundaga Sports
Sporta klubam „Dandijs” panākumi Latvijas kausa posmā spēka divcīņā Dundagā

Dundagā noslēdzies nu jau līdz Latvijas Kausa posma līmenim izaugušais sporta kluba „Dandijs” kauss spēka divcīņā, vienas no divām šāda tipa sacensībām šogad. Sacensībās startēja ap 50 sportistu no 11 sporta klubiem.

Starts mājiniekiem izvērtās pavisam labs – 1. vietu savās svara kategorijās ieguva Edgars Tīfentāls, Niklāvs Krūmiņš un Nauris Blaubergs. 2. vietas izcīnīja Rūdolfs Artūrs Miķelsons, Arnolds Bergmans un Niklāvs Korkunovs, bet 3. vieta – Laurim Krišjānim. Pavisam nedaudz līdz medaļai un vietai uz goda pjedestāla pietrūka Ernestam Šmediņam, kuram 4. vieta, un Rūdolfam Dambergam – 7. vieta.

Absolūtajā vērtējumā labākie bija kurzemnieki – Lāsma Gūtmane no „Libava Powerlifting” komandas un Toms Klāvs no „Talsu Spēka Atlēti” komandas.

Komandu vērtējumā uzvarētāji bija vēju pilsētas – „Libava Powerlifting” – sportisti, otrajā vietā mājinieki – sporta klubs „Dandijs”, trešie – Aizkraukles Sporta Centrs.

Paldies atbalstītājiem – veikals „Nieciņš”, „Oshee Latvia”, Pāces vilnas fabrikai un „Valens Nutri”!

Nākamās lielās sacensībās spēka trīscīņā norisināsies jau oktobra vidū, kad atkārtoti sportistus uzņems sporta kluba „Dandijs” pārstāvji uz noslēdzošo Latvijas kausa posmu.

Sporta klubam „Dandijs” panākumi Latvijas kausa posmā spēka divcīņā Dundagā