Dundaga Sports
Sporta kluba „Dandijs” sportisti veiksmīgi startē sacensībās Gulbenē

Gulbenes sporta centrā noslēgušies lielākās sacensības spiešanā guļus, kur vienlaikus norisinājās veselas trīs sacensības - 2024. gada Latvijas čempionāts spiešanā guļus jauniešiem un jaunietēm, tāpat arī junioriem, Latvijas čempionāts spiešanā guļus senioriem un Gulbenes novada čempionāts spiešanā guļus Starp dalībniekiem bija arī sporta kluba Dandijs” sportisti, kuri startēja gan jauniešu, gan junioru, gan vīru grupā.

Latvijas čempionātā spiešanā guļus augstu rezultātu uzrādīja Samanta Dzīle, kura ar uzceltiem 35 kg izcīnīja 2. vietu starp jaunietēm.

Jauniešu grupā debiju Latvijas čempionātā piedzīvoja Ernests Šmediņš un Rūdolfs Dambergs. Ernests svara kategorijā līdz 74 kg ar uzceltiem 82,5 kg izcīnīja 7. vietu, bet Rūdolfs svara kategorijā līdz 66 kg pacēla 57,5 kg un ieguva 6. vietu.

Junioru grupā startēja 3 dalībnieki no Dandija”. Augsto 2. vietu ieguva Niklāvs Krūmiņš, kurš startēja kategorijā līdz 93 kg un pacēla 127,5 kg. Savukārt svara kategorijā līdz 83 kg startēja Lauris Krišjānis, kurš izspieda 107,5 kg un ierindojās 5. vietā, savukārt Arnolds Bergmans ar rezultātu 102,5 kg palika 6. vietā.

Gulbenes novada čempionāta spiešanā guļus ieskaitē papildus jau augstāk minētajiem jauniešiem startēja arī Edgars Tīfentāls un Raitis Čiekurs. Edgars svara kategorijā +120 kg ar uzceltiem 180 kg ieguva 1. vietu, bet Raitis svara kategorijā līdz 105 kg, paceļot 147,5 kg palika 3. vietā. Samanta sieviešu grupā, savukārt Ernests un Rūdolfs starp jauniešiem savās svara kategorijās ierindojās 5. vietā. Junioru ieskaitē Niklāvs izcīnija 1. vietu savā svara kategorijā, savukārt Lauris ieguva 4. vietu, bet Arnolds 5. vietu.

Komandu kopvērtējumā no 24 sporta klubiem sporta klubs Dandijs” ierindojās 9. vietā.

Nākamās lielās sacensības sporta kluba Dandijs” sportistiem jau 27. aprīlī, kad jaunieši, jaunietes un juniori centīsies sevi pierādīt Latvijas čempionātā klasiskajā spēka trīscīņā Valmierā.