Novadā Sociālā aizsardzība

28. decembra domes sēdē tika izskatīts Talsu novada Sociālā dienesta vadītājas iesniegtais iesniegums par atbrīvošanu no amata.

Talsu novada Sociālā dienesta vadītāja Dace Zeļģe amatā strādā kopš 2015. gada. D. Zeļģe ir bijusi klātesoša visos Sociālais dienesta procesos, atbildīgi gādājot par tā darbību, sociālās palīdzības pieejamību un iedzīvotāju informētību. Talsu novada pašvaldība nodrošina ne tikai valstī noteikto sociālo palīdzību, bet iegulda finansējumu daudzu papildu brīvprātīgo iniciatīvu īstenošanā.

Dace Zeļģe izsaka pateicību par amatā pavadīto laiku: „Šo astoņu gadu laikā ir izveidota stipra profesionāļu komanda, pārvarēta reģionālā reforma, sakārtoti procesi ikdienas darbā. Vislielākais paldies Sociālā dienesta komandai, ar kuru ir pārvarētas krīzes situācijas, Covid 19 pandēmija, situācija Ukrainā, un, protams, ikdienas nestandarta situācijas. Sociālajā dienestā ir spēcīga profesionāļu komanda. Paldies Pašvaldības policijai un Bāriņtiesai par komandas garu – viens par visiem, visi par vienu! Paldies Janai Biezajai par sadarbību vairāku gadu garumā un ikvienam Talsu novada pašvaldības darbiniekam par pozitīvo sadarbību. Novēlu sapratni vienam pret otru, izturību un vairāk ieklausīties jomu speciālistu ieteikumos. Paldies par pieredzi, strādājot Talsu novada pašvaldībā!”

Darba attiecības ar Daci Zeļģi tiks noslēgtas 2024. gada 17. janvārī.

Talsu novada pašvaldība saka paldies par ieguldīto laiku, darbu, atbildību un rūpēm un vēl panākumus tālāk izvēlētajā ceļā!