Novadā

SIA „Talsu ūdens” ir Talsu novada pašvaldības kapitāldaļu uzņēmums, kas nodrošina ūdenssaimniecības pakalpojumus plašā novada teritorijā. Pagājušā gada nogalē, kad iepriekšējais valdes loceklis beidza pienākumu pildīšanu, tika izsludināts konkurss uz SIA „Talsu ūdens” valdes locekļu amatiem. 12. februārī tika lemts kapitālsabiedrības valdes locekļa amatam virzīt Aivi Vincevu.

Lai arī sākotnēji bija plānots SIA „Talsu ūdens” valdi veidot no diviem valdes locekļiem, tomēr šogad, izvērtējot esošo situāciju, nolemts valdes skaitlisko sastāvu nepalielināt.

SIA „Talsu ūdens” valdes locekļa amatā apstiprināts līdzšinējais SIA „Ziemeļkurzeme” un SIA „Mērsraga ūdens” valdes loceklis Aivis Vincevs. Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi un iepazīstot kapitālsabiedrību darbu novada teritorijās, viņam radies redzējums kā nākotnē varētu attīstīties ūdenssaimniecības pakalpojumi visā novadā.

„Visiem zināms, ka Talsu novadā ir viens no augstākajiem ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem valstī, kas ir arī lielākais izaicinājums valdes darbā. Tādēļ viens no galvenajiem mērķiem šobrīd ir panākt, lai uzņēmuma sniegtie pakalpojumi ir kvalitatīvi un SIA „Talsu ūdens” var attīstīties, vienlaikus nodrošinot konkurētspējīgu cenu,” stāsta A. Vincevs.

23. aprīlī pārtrauktas darba tiesiskās attiecības ar SIA „Talsu ūdens” pagaidu valdes locekļiem Janu Robaldi un Juri Upmali, kuri nodrošināja iesākto novada ūdenssaimniecības uzņēmumu reorganizācijas procesa pabeigšanu. Tas noslēdzās 19. aprīlī, kad darbu beidza pašvaldības kapitāldaļu uzņēmums SIA „Mērsraga ūdens”, SIA „Kolkas ūdens” un SIA „Ziemeļkurzeme”. Centralizētos ūdenssaimniecības pakalpojumus Mērsragā, Kolkā un Dundagā turpmāk nodrošinās SIA „Talsu ūdens”.