Talsi Vide

Vēršam uzmanību, ka līdz ar pavasara iestāšanos, ir aktivizējušies vandaļi, kas pilsētas zaļo rotu ir paspējuši krietni pabojāt. Novērots, ka Lielajā ielā, pie Talsu tirgus un Darba ielā tikuši izrauti un izmētāti vairāki apstādījumi.

Izturēsimies pret apkārtējo vidi ar cieņu un rūpēm! Vandalisms ne tikai rada kaitējumu īpašumiem, bet arī negatīvi ietekmē sabiedrības drošību kopumā. Mūsu kopīgā atbildība ir saglabāt Talsus tīrus un zaļus, lai mēs visi varētu pilsētvidi vērot sakoptu un sakārtotu ik dienu.

Ja nepieciešama Valsts policijas palīdzība, tad iedzīvotāji katru dienu, visu diennakti (00-24) aicināti sazināties pa tālruni 110, bet, ja nepieciešama pašvaldības policijas palīdzība, tad ar pašvaldības policiju var sazināties katru dienu, visu diennakti (00-24) pa tālruni +37126132701.