Sabile Tūrisms
Virtuālās realitātes brilles

Sabiles tūrisma centram projekta „Dārza pērles II” ietvaros ir piešķirtas virtuālās realitātes (VR) brilles, kas ievērojami uzlabo tūristu pieredzi un piedāvā unikālu iespēju iepazīt Sabiles vīna kalnu no jaunas perspektīvas.

Šo iniciatīvu, sadarbojoties ar Talsu novada pašvaldības Attīstības plānošanas, projektu vadības un tūrisma departamentu, īstenojis Kurzemes plānošanas reģions. Veiktajā cenu izpētē tiesības veikt virtuālās realitātes briļļu iegādi un audiovizuālā materiāla izgatavošanu ieguva SIA „Aspired”.

VR brilles piedāvā unikālu iespēju redzēt Sabiles vīna kalnu no dažādiem skatu punktiem, radot neaizmirstamu vizuālo pieredzi. Tūristi var izbaudīt panorāmas skatus un sajusties kā daļa no šīs skaistās vietas, kas noteikti padara Sabiles apmeklējumu vēl aizraujošāku.

VR brillēs šobrīd ir pieejami aizraujoši skati no Sabiles vīna kalna pavasarī, kurā atklājas, kā pēc ziemas laika pamostas vīnogu kalna vīnogas. Darbs pie citu gadalaiku filmēšanas un apstrādes turpinās, lai nodrošinātu pilnvērtīgu pieredzi ar skaistiem skatiem visos gadalaikos.

Projekta „Dārza pērles II” aktivitātes tiek īstenotas ar Interreg Igaunijas-Latvijas programmas 2021.–2027. gadam atbalstu.

Virtuālās realitātes brilles
Virtuālās realitātes brilles

 

Logo ansamblis. Dārza pērles, Interreg, Eiropas Savienība