Roja

Talsu novada pašvaldība arī šajā gadā deva iespēju jauniešiem piedalīties jauniešu iniciatīvu konkursā, kurā mēs, Rudes aktīvie jaunieši, izlēmām piedalīties ar savu ideju.

Uzrakstījām projektu Mēs sportam- sports mums” Nr. TNPCA/23/9-23/125/L, un izvirzījām mērķi sakārtot basketbola un volejbola sporta laukumus. Aktīvākie Rudes ciema jaunieši un bērni kopā atjaunoja basketbola laukuma krāsas, kas bija izbalējušas, atjaunojām arī basketbola grozu vairoga krāsu, krāsu soliem un atkritumu tvertnēm. Sakārtojām un uzlabojām arī volejbola laukuma robežas. Tika organizēta smagā tehnika, ar kā palīdzību tika nolīdzināts laukums un tā malas, pateicoties sadarbībai ar BLPJC Varavīksne” centra vadītāju Ingu Lēmani.

27. augustā organizējām jauniešiem sporta spēļu sacensības basketbolā, strītbolā un volejbolā, kur piedalījās Rudes un Rojas ciema jaunieši, kā arī Rudes bērni. Projekta ietvaros iegādājāmies balvas – medaļas, lai apbalvotu komandas dalībniekus, kā arī baudījām speciāli šim pasākumam izceptos kliņģerus. Projekta ietvaros jaunieši saturīgi un interesanti pavadīja brīvo laiku, vienoja mūs kopīgam mērķim – sportot atjaunotos un sakārtotos sporta laukumos. Šis ir ieguvums, kas mums kalpos ilgu laiku.

Jauniešiem izveidojās draudzīgas attiecības, kā arī laba savstarpējā komunikācija. Tas viss mums palīdzēja būt vienotākiem, draudzīgākiem, jo realizējām savu ideju, esam aktīvās dzīves piekritēji. Tā kā Rudes sporta laukumi atrodas starp daudzīvokļu mājām, tad ieguvumi sakārtotā vide visiem Rudes iedzīvotājiem, iespēja vecākiem ar bērniem atpūsties un aktīvi darboties.

Varam secināt, ka esam apguvuši labas prasmes projekta rakstīšanā un realizēšanā, kā arī budžeta aprēķināšanā, tāpēc esam pateicīgi Talsu novada pašvaldībai par mūsu idejas atbalstu idejas īstenošanā!