Vide
Kvadricikls

Talsu novada pašvaldība īstenojusi projektu Kvadricikla iegāde un piegāde Talsu novada pašvaldībai zivju resursu aizsardzības pasākumu nodrošināšanai”, projekta Nr. 23-00-S0ZF03-000033 , kurš tika iesniegts 2023. gada 28. novembrī 3. kārtas Zivju fonda pasākumā Zivju resursu aizsardzības pasākumi, ko veic valsts iestādes vai pašvaldības, kuru kompetencē ir zivju resursu aizsardzība”.

Lai nodrošinātu efektīvu zivju sugu aizsardzību, nepieciešams izmantot mūsdienīgu inventāru un tehnoloģijas, pilnveidot un paplašināt zivju resursu aizsardzības pasākumu iespējas. Projekta īstenošanas rezultātā Talsu novada pašvaldības policijas darbības efektivitātes paaugstināšanai tika iegādāts nepieciešamais inventārs – kvadricikls. Kvadricikla iegāde ir ieguldījums pašvaldības darbā, lai nodrošinātu operatīvu ezeru, upju un piekrastes aizsardzību, apsaimniekošanu, malu zvejniecības mazināšanu, izskaušanu, zivju resursu saglabāšanu, licencētas zvejas kontrolēšanu un uzraudzību.

Projekta kopējās izmaksas ir 9500 euro (ieskaitot PVN).

Valsts zivju fonda finansējums ir 8500,00 euro (ieskaitot PVN).

Talsu novada pašvaldības līdzfinansējums ir 1000,00 euro (ieskaitot PVN).

Lauku atbalsta dienests. Logo
Zivju fonds. Logo