Roja

Talsu novada domes deputāti 27. janvāra domes sēdē amatā apstiprināja jauno Rojas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Zelta zivtiņa” vadītāju. No 1. februāra šos pienākumus pildīs Eva Kārkliņa, Talsu novada domes deputāte, bijusī Rojas novada domes priekšsēdētāja.

Pagājušā gada 22. decembrī tika saņemts līdzšinējās iestādes vadītājas Ivetas Pastores iesniegums, kurā izteikta piekrišana nodarbinātības noteikumu izmaiņām. I. Pastore tika izvēlēta kā piemērotākā pretendente Talsu novada pašvaldības personāla vadības nodaļas personāla speciālista amatam iekšējā konkursā. I. Pastore Rojas PII „Zelta zivtiņa” vadītājas amatu ieņems līdz 31. janvārim.

5. janvārī Talsu novada pašvaldība uz PII „Zelta zivtiņa” vadītāja amatu izsludināja atklātu konkursu. Tajā pieteicās viena pretendente – Eva Kārkliņa – kura pēc izvērtēšanas tika atzīta par piemērotu amata ieņemšanai.

E. Kārkliņa jaunos amata pienākumus sāks pildīt 1. februārī, tāpat viņa turpinās pildīt Talsu novada domes deputātes pienākumus.