Publiskās apspriešanas

Saskaņā ar Talsu novada domes 2021. gada 25. novembra lēmumu Nr.339  (protokola Nr.14, 22.punkts) „Par Talsu novada (administratīvā teritorija līdz 01.07.2021.) teritorijas plānojuma grozījumu 2.0 redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai” publiskajai apspriešanai tiek nodota Talsu novada teritorijas plānojuma grozījumu 2.0 redakcija.

Teritorijas plānojuma grozījumi ietver līdz 2021. gada 1. jūlijam Talsu novada teritorijā ietilpstošo pilsētu un pagastu – Talsu, Valdemārpils, Stendes, Sabiles, Abavas, Ārlavas, Balgales, Īves, Ģibuļu, Ķūļciema, Laidzes, Laucienes, Lībagu, Lubes, Strazdes, Vandzenes, Valdgales, Virbu pagastu, administratīvās teritorijas.

Publiskās apspriešanas termiņš noteikts no 2021. gada 15. decembra līdz 2022. gada 5. janvārim.

Publiskās apspriešanas laikā ar Teritorijas plānojuma grozījumu 2.0 redakciju iespējams iepazīties:

• Elektroniskā veidā – Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā geolatvija.lv un Talsu novada pašvaldības mājaslapā www.talsunovads.lv
  • Izdrukas veidā – Talsu novada pašvaldības, Administratīvā centra I korpusa centrālās ieejas priekštelpā, Kareivju ielā 7, Talsos, Talsu novadā

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2021. gada 21. decembrī plkst. 17.30  Talsu Tautas nama lielajā zālē, Lielā iela 19/21, Talsi, Talsu novads.

Atbilstoši Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumiem Nr. 360 „Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”- publiskās apspriešanas sanāksmi klātienē var apmeklēt Covid-19 vakcinētas vai pārslimojušas personas  (pie ieejas uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu). Lūdzam būt saprotošiem un ievērot minētās prasības.

Publiskās apspriešanas laikā apmeklētājus pieņem un papildus informāciju iespējams iegūt sazinoties ar Talsu novada pašvaldības Attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas Plānošanas daļas vadītāju Lauri Laicānu (tālrunis +371 22018236, e-pasts: lauris.laicans@talsi.lv) un teritorijas plānotāju Andu Felšu (tālrunis +371 26568792, e-pasts: anda.felsa@talsi.lv).

Rakstiskus priekšlikumus iespējams iesniegt:

• Pa pastu (pasta zīmogs līdz 2022. gada 5. janvārim), adresējot Talsu novada pašvaldībai, Kareivju iela 7, Talsi, Talsu nov., LV-3201;
  • Elektroniski parakstītu iesniegumu nosūtot uz e-pastu: pasts@talsi.lv;
  • Elektroniski Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā geolatvija.lv;
  • Klātienē – Talsu novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Kareivju ielā 7, Talsos, Talsu novadā, LV-3201, novada pilsētu un pagastu pārvaldēs.