Paziņojums Kolka

Talsu novada pašvaldība paziņo, ka saskaņā ar Talsu novada pašvaldības domes 2023. gada 25. maija lēmumu Nr.231 Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu Kolkas pagasta teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā Veikals Mazirbe”, Kolkas pagastā, Talsu novadā” ir uzsākta lokālplānojuma izstrāde nekustamā īpašuma Veikals Mazirbe”, Kolkas pagastā, Talsu novadā, kadastra Nr.8862 002 0152, zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 8862 002 0152.

Lokālplānojuma izstrādes mērķis: nekustamā īpašuma pilnvērtīgas izmantošanas – mazumtirdzniecība, un attīstības nodrošināšanai grozīt Kolkas pagasta teritorijas plānojumu, atbilstoši spēkā esošajai likumdošanai nosakot funkcionālo zonu un precizējot apbūves rādītājus.

Lokālplānojuma izstrādes ierosinātājs: nekustamā īpašuma Veikals Mazirbe”, Kolkas pagastā, Talsu novadā, īpašnieks.

Lokālplānojuma izstrādes gaitai iespējams sekot līdzi Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv un pašvaldības mājaslapā www.talsunovads.lv.

Papildus informāciju iespējams iegūt sazinoties ar Talsu novada pašvaldības centrālās administrācijas Attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas Plānošanas daļas teritorijas plānotāju Andu Felšu (tālrunis 26568792, e-pasts: anda.felsa@talsi.lv).

Lokālplānojuma teritorija