Paziņojums Laidze

Saskaņā ar Talsu novada domes 2022. gada 24. novembra lēmumu Nr. 560 „Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajos īpašumos „Zvirgzdi 15” un „Ezeri”, Laidzes pagastā, Talsu novadā” ir uzsākta detālplānojuma izstrāde nekustamā īpašuma „Zvirgzdi 15”, Laidzes pagastā, Talsu novadā, kadastra Nr.8868 012 0074, zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 8868 012 0074 un nekustamā īpašuma „Ezeri”, Laidzes pagastā, Talsu novadā, kadastra Nr.8868 012 0246, zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 8868 012 0243.

Detālplānojuma izstrādes mērķis ir izstrādāt nosacījumus savrupmāju apbūves īstenošanai nekustamajos īpašumos, veicot robežu pārkārtošanu un sadali, paredzot piekļuves nodrošināšanu jaunveidotajām zemes vienībām un atbilstošas inženierkomunikācijas plānotajai apbūvei, kā arī detalizēt teritorijas izmantošanas nosacījumus, izmantošanas aprobežojumus un apbūves parametrus atbilstoši Talsu novada teritorijas (administratīvā teritorija līdz 01.07.2021.) plānojumam.

Detālplānojuma izstrādes ierosinātājs – juridiska persona, nekustamo īpašumu „Zvirgzdi 15” un „Ezeri”, Laidzes pagastā, Talsu novadā īpašnieks.

Detālplānojuma izstrādes gaitai iespējams sekot līdzi Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā, pašvaldības mājaslapā www.talsunovads.lv

Papildus informāciju iespējams iegūt sazinoties ar Talsu novada pašvaldības Centrālās administrācijas Attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas teritorijas plānotāju Andu Felšu (tālrunis 26568792, e-pasts: anda.felsa@talsi.lv).

Detālplānojuma teritorija