Izglītība Sabiedrības līdzdalība

Ikvienam ir iespēja paust savu viedokli par saistošo noteikumu projektu „Bērnu reģistrācijas un uzņemšanas kārtība mācību uzsākšanai Talsu novada pašvaldības dibinātajās vispārējās izglītības iestādēs pamatizglītības programmas apguvei 1., 4. un 7. klasē”.

Sabiedrības viedokļa noskaidrošanai tiek publicēts saistošo noteikumu projekts „Bērnu reģistrācijas un uzņemšanas kārtība mācību uzsākšanai Talsu novada pašvaldības dibinātajās vispārējās izglītības iestādēs pamatizglītības programmas apguvei 1., 4. un 7. klasē”. Aicinām viedokli sniegt divu nedēļu laikā (līdz 2024. gada 5. janvārim), nosūtot to uz e-pasta adresi pasts@talsi.lv vai vēstulē uz adresi Kareivju iela 7, Talsi, LV-3201. Vēstules tēmā lūdzam norādīt “Bērnu reģistrācijas un uzņemšanas kārtība mācību uzsākšanai Talsu novada pašvaldības dibinātajās vispārējās izglītības iestādēs pamatizglītības programmas apguvei 1., 4. un 7. klasē”.

Saistošie noteikumi

Paskaidrojuma raksts