Drošība Izglītība Novadā

Bērni un jaunieši no šodienas atgriežas vai pirmo reizi dodas uz savām mācību iestādēm. Lai jaunais mācību gads noritētu droši un bez lieka stresa un pārdzīvojumiem, Talsu novada pašvaldības policija aicina vecākus un pedagogus apspriest ar audzēkņiem ceļu satiksmes drošības noteikumus. Iesakām iepriekš izstrādāt drošus maršrutus, dodoties savās gaitās!

Talsu novada pašvaldības policijas priekšnieks Māris Grīnvalds atgādina, ka policijas darbinieki šī mēneša pirmajās nedēļās īpaši pievērsīs vērību satiksmes drošībai gan ielās, gan pie mācību iestādēm.

Ja nepieciešama Valsts policijas palīdzība, tad iedzīvotāji katru dienu, visu diennakti (00-24) aicināti sazināties pa tālruni 110, bet, ja nepieciešama pašvaldības policijas palīdzība, tad ar pašvaldības policiju var sazināties katru dienu, visu diennakti (00-24) pa tālruni +37126132701.