Ģibuļi Sabiedrības līdzdalība

Pastendes jauniešu klubs „Kontakts”  ir īstenojis jauniešu iniciatīvu projektu TNPCA/23/9-23/156/L „Podkāsts Rozetē’. Ideja par podkāstu jeb raidierakstu  sēriju radās pavasarī. Kad Talsu novada pašvaldība izsludināja jauniešu iniciatīvu projektu konkursu, savu ideju uzrakstījām projektā. Vēlējāmies runāt par jauniešiem svarīgām tēmām, apgūt prasmes ierakstīt audioraidījumus, veidot raidierakstu sarunas. Ar projektā piešķirto finansējumu iegādājāmies studijas mikrofonus, audiointerfeisu, austiņas un citu nepieciešamo inventāru (vadus, pārejas, u.c.)

Pastendes jauniešu kluba „ Kontakts” jaunieši

Projektā bija plānotas sešas sarunas, ko arī ierakstījām, un tās ir:

• Saruna ar Pastendes pamatskolas skolotāju Madaru Kārlsbergu „Skola 2030 ietekme uz skolēniem un skolotājiem”.
  • Saruna ar Pastendes kultūras nama vadītāju Līvu Maķi „Jaunieši un kultūras pasākumi”.
  • Daudzpusīgā Kalvja Kalniņa pieredzes stāsts „Mācības ārzemēs un to nozīme jauniešu dzīvē”.
  • Saruna ar ceļotāju Grietu Pīrāgu „Kamino – izaicinājums un piedzīvojums”.
  • Saruna ar jaunsardzes instruktoru Henriju Liepājnieku „Aktualitātes jaunsardzes un militārajā jomā”.
  • Saruna ar Pastendes jauniešu kluba „ Kontakts” vadītāju Antru Jaunskalži „Jaunatnes darbinieka ieguldījums jauniešu izaugsmē”.

Sarunas publicētas platformā Spotify platformā, raidījumus iespējams noklausīties šeit: Jauniešu Klubs Kontakts Rozetē. Laba pieredze bija ierakstu organizēšanā un plānošanā, jo gadījās, ka uzrunātie nevarēja tikt uz sarunu plānotajos laikos, un tad viss grafiks bija jāpārplāno.

Sakām lielu paldies profesionāliem apskaņošanas speciālistiem Atim Freibergam un Arnim Zvirgzdiņam, viņi mums palīdzēja ar aparatūras uzstādīšanu un deva labus padomus ierakstu veidošanas procesā. Paldies visiem, kuri atsaucās mūsu uzaicinājumam piedalīties sarunās un Talsu novada pašvaldībai par atbalstu  jauniešu iniciatīvām. Turpinājums sekos!