Sports Novadā
Latvijas hokeja izlases 28. maija spēle 2023
Foto: Edijs Pālēns/LETA

Latvijas Republikas Saeima pirmdien, 29. maijā, ārkārtas sēdē galīgajā lasījumā kā steidzamus pieņēma grozījumus likumā „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām”.

Ar likuma grozījumiem 29. maijs – Latvijas hokeja komandas 2023. gada Pasaules hokeja čempionātā bronzas medaļas ieguves diena – noteikts par svētku dienu. Aicinām izkārt Latvijas karogu!

Izglītības iestādēs paredzētie eksāmeni netiek atcelti, paredz likuma grozījumi.

Atbilstoši likuma grozījumiem, nestrādās arī Talsu novada pašvaldība. Slēgtas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes nodaļas.

Vizītes pie speciālistiem Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas filiālē Talsos un pieraksti uz izmeklējumiem, kā arī pārējie slimnīcas sniegtie pakalpojumi tiek nodrošināti saskaņā ar pierakstu.

Dzimtsarakstu nodaļa Talsos, Lielajā ielā 25, pieņem apmeklētājus no 8.00 līdz 12.00.

„Talsu autotransports” nozares strādās pēc darba dienu grafika.

Talsu novada pašvaldība sirsnīgi sveic Latvijas hokeja izlasi ar elpu aizraujošajiem panākumiem 2023. gada pasaules čempionātā hokejā!