Lauciene Sports

7. jūlijā Pļavmuižas saieta namā notika noslēdzošais 5. posms „Pļavmuižas kauss 2024” galda spēlē Katanas ieceļotāji”.

Galda spēle Katanas ieceļotāji” ne vien aizrāva ģimenes, sākot no mazbērniem līdz vecvecākiem, bet kopā saveda arī dažādu novadu ļaudis. Tā uz Pļavām ceļu mēroja no Talsiem, Laucienes, Ķūļciema, Cīruļiem, Smārdes, Ventspils, Rīgas un Valmieras. Priecēja, ka puse no jaunās spēlētāju maiņas bija tieši no Pļavām.

Visi spēlētāji tika dalīti divās grupās – skolēnu un pieaugušo. Šī kausa izcīņas posmos bija sīva konkurence un uzvarētājus nebija iespējams uzminēt.

Tā 23 spēlētāju konkurencē pieaugušo grupā 1. vieta un kauss tika Arturam Bērziņam (Talsi), 2. vieta Mārtiņam Zāberam (Rīga), 3. vieta Līgai Fībigai (Ķūļciems).

Skolēnu grupā par kausu cīnījās 7 spēlētāji. Šoreiz 1. vieta un kauss Danijam Druļkalnam (Talsi), 2. vieta Aleksandram Mročko (Talsi), 3. vieta Aleksim Šuršinam (Lauciene).

Paldies Dāvim Gribustam, kurš iedibināja galda spēles Katanas ieceļotāji” sacensības Pļavās un kurš bija arī celmlauzis uz izbraukumiem Engurē!

Lai nezūd cīņas gars un spēlēšanas smeķis visiem šogad iesaistītajiem spēlētājiem! Lai izdodas pievilināt vēl lielāku spēlētāju pulku nākamgad!

Noslēdzies „Pļavmuižas kauss 2024” galda spēlē „Katanas ieceļotāji”