Sports Lauciene

14. aprīlī Talsu novada Laucienes sporta centrā tika aizvadīts noslēdzošais posms „Laucienes Kauss 2022./2023” volejbolā jauniešiem 4x4. Visas sezonas garumā jaunieši sacentās 6 posmos, kur katrs dalībnieks krāja punktus individuāli. Kopvērtējumā tika ņemti vērā labāko 5 posmu iegūtie punkti.

Sacensības iesākās ar iesildošo konkursu apakšējās piespēlēs, kur meiteņu grupā uzvarēja Kristena Smildzēja bet puišu – Pēteris Stepānovs.

Kā jau katru posmu, sacensības bija ļoti spraigas un interesantas. Prieks par vietējiem jauniešiem, kuri aizvien vairāk iesaistās treniņu procesā un piedalās sacensībās!

Par noslēguma posma uzvarētājiem kļuva komanda „Būs” – Nikola Mūrniece, Aleksis Gorjunovs, Eduards Neifelds un Pēteris Stepānovs.

2. vieta komandai „Dundaga” – Klāvs Alkšbirze, Rainers Blumbergs, Mareks Zumbergs un Kristers Šulcs.

3. vieta komandai „Gandrīz vietējie” – Kristena Smildzēja, Indars Asars, Guntis Freibergs un Mārcis Beinarovičs.

Kopvērtējumā meiteņu grupā:

• 1. vieta – Nikola Mūrniece, 16 p.
  • 2. vieta – Karīna Ose, 19 p.
  • 3. vieta – Kristena Smildzēja, 20 p.
  • 4. vieta – Elza Ieviņa, 33 p.
  • 5. vieta – Amanda Dinsberga, 33 p.
  • 6. vieta – Diāna Lubgane, 33 p.

Kopvērtējumā puišu grupā:

• 1. vieta – Klāvs Alkšbirze, Rainers Blumbergs, Mareks Zumbergs (katram 6 p.)
  • 4. vieta – Eduards Neifelds, 10 p.
  • 5. vieta – Kristers Šulcs, 12 p.
  • 6. vieta – Aleksis Gorjunovs, 14 p.

Aizvadīta aizraujoša un interesanta volejbola sezona. Paldies visiem dalībniekiem, palīgiem un atbalstītājiem – Talsu novada pašvaldībai, Laucienes pagasta pārvaldei, Laucienes sporta centra darbiniecēm Valentīnai Cuzņetovai un Gundegai Rozenbergai!

Laucienes kauss volejbolā jauniešiem