Lauciene

Informējam, ka no š.g. 21. novembra tiks atklāts eksperimentālais reiss Nr.6406 „Talsi–Lauciene–Talsi” ar atiešanas laiku plkst. 19.15 no Talsu AO ar izpildi no pirmdienas līdz piektdienai skolēnu mācību laikā.

Reisa eksperimentālais laika periods no 21.11.2022. līdz. 20.02.2023.

Talsu AO – Brīvības iela (Klondaika) – Talsu Valsts ģimnāzija – Talsu 2. vidusskola – Sukturi – Odre – Lauciene.

„Šāds lēmums tika virzīts, jo tika saņemts vairāku vecāku iesniegums ar lūgumu izskatīt jautājumu par satiksmes autobusa nodrošināšanu virzienā Talsi–Dursupe, ar mērķi bērniem pēc sporta, mākslas un mūzikas skolām nokļūt mājup. Izskatot iespējamos variantus, tika rasta iespēja un  saņemta autotransporta direkcijas atļauja un sabiedriskā transporta padomes lēmums uz izmēģinājuma laiku nodrošināt maršrutu Talsi–Lauciene–Talsi. Pēc izmēģinājuma laika tiks izvērtēts maršruta lietderīgums un pieņemts lēmums par turpmāko reisa nepieciešamību, ņemot vērā braucēju skaitu,” skaidro Talsu novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājs Uldis Katlaps.