Sabiedrības līdzdalība Veselība Novadā
Starpnovada izaicinājums "Km skaita pavasarī" no 20. aprīļa līdz 10. maijam

Pavasara atnākšana iedvesmo ne tikai pievērsties sava mājokļa un tā apkārtnes sapošanai, bet arī vairāk piedomāt par kustībām, veselīgāku dzīvesveidu, tāpēc aicinām Talsu novada iedzīvotājus būt aktīviem un piedalīties 21 dienas starpnovadu izaicinājumā „Km skaita pavasarī”.

Šogad aprīlī, spodrības un veselības mēnesī, Mārupes novada pašvaldība izaicina Latvijas pašvaldības izaicinājumā Km skaita pavasarī!”.

Videi draudzīgais izaicinājums Km skaita pavasarī!” notiks no 20. aprīļa līdz 10. maijam. Pastāv uzskats, ka ir nepieciešama 21 diena, lai mainītu paradumus, un 90 dienas, lai tie nostiprinātos cilvēka ikdienā.

Aktivitātes laikā aicinām ikvienu Talsu novada iedzīvotāju no 20. aprīļa iesaistīties izaicinājumā, popularizēt videi draudzīgu pārvietošanos, bezmaksas mobilajā aplikācijā STRAVA aktivizējot/izveidojot savu profilu,  piesekojot novada klubam - Km skaita pavasarī – TALSU NOVADS”.

Piesekojušo dalībnieku zaļie” kilometri, soļojot, skrienot vai braucot ar velosipēdu, tiks automātiski pieskaitīti novada kopējiem kilometriem. Tā novada pašvaldība, kas savāks visvairāk “zaļo” kilometru, ierindosies pirmajās vietās un saņems vērtīgas balvas savam novadam.

Izaicinājumam ir pieteikušās 17 pašvaldības - Mārupes, Ādažu, Saulkrastu, Ropažu, Valmieras, Varakļānu, Limbažu, Bauskas, Siguldas, Smiltenes, Kuldīgas, Talsu, Salaspils, Rēzeknes, Preiļu, Tukuma un Ķekavas.  Konkurence nav maza, tāpēc katrs tavs solis ir svarīgs.

Jaudīgākais novads zaļo” kilometru vākšanā tiks noskaidrots 12. maijā Zaļā festivāla” laikā, iegūstot vērtīgas balvas savam novadam. Par lieliskām balvām izaicinājuma dalībniekiem parūpēsies SIA „Fixman”, SIA „WILL Sensors” un uzņēmums „Dārzs zem Saules”. Zaļais festivāls norisināsies „​​​​​​​Business Garden Rīga” iekšpagalmā (Malduguņu ielā 4, Mārupē).