Vide

Latvijā no 2024. gada 1. janvāra bioloģisko atkritumu šķirošana būs obligāta, tādēļ 14. decembrī plkst. 17.30 aicinām iedzīvotājus uz tikšanos ar speciālistiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus saistībā ar bioloģisko atkritumu šķirošanu.

Tikšanās notiks pašvaldības administratīvā centra lielajā zālē Kareivju ielā 7, Talsos, 14. decembrī 17.30.

Tikšanās laikā pārrunāsim:

• Paredzamā Dabas resursu nodokļa celšana turpmākajos gados, ko tas nozīmē iedzīvotājiem?
  • Kā atkritumu šķirošana ietekmē sadzīves atkritumu savākšanas maksu?
  • Kas atkritumu apsaimniekošanā aktuāls būs nākamajos gados? Neliels ieskats Ziemeļkurzemes reģionālās attīstības plānā 2023.-2027.

Sanāksmē piedalīsies AAS Piejūra” valdes loceklis Ēriks Zaporožecs, vides speciālists Ģirts Tiļļa, loģistikas nodaļas vadītāja Santa Pileniece, administratīvās nodaļas vadītāja Alda Revina.

Aicināts ikviens interesents!

Tikšanās par bioloģisko atkritumu šķirošanu