Sports

11. martā Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga 2023. gada meistarsacīkšu šautriņu mešanā trešais posms, kas vienlaicīgi bija arī Mērsraga kausa izcīņa šautriņu mešanā. Divpadsmit dalībnieki noskaidroja priekšsacīkstēs labākos astoņus, kuri savā starpā tikās izslēgšanas spēlēs un tālāk noskaidroja posma uzvarētāju un kausa ieguvējus vīru un dāmu konkurencē.

Pusfinālā savā starpā tikās Jānis Joņins un Janeks Dvoreckis, bet otrajā pārī – Māris Ivanāns pret Ivaru Indruškeviču. Veiksmīgāki un meistarīgāki izrādījās Māris un Jānis, kuri finālā noskaidroja uzvarētāju, bet cīņā par trešo vietu sacentās Janeks pret Ivaru.

Trešajā posmā uzvarēja un Mērsraga kausa ieguvēja titulu izcīnīja Māris Ivanāns, otrais – Jānis Joņins, bet trešajā vietā – Janeks Dvoreckis.

Sieviešu grupā pirmajā vietā un kausa ieguvēja – Sandija Joņina, otrā – Vivita Ozoliņa, bet trešajā vietā – Aija Roļa.

Kopvērtējumā pēc trīs posmiem vīru grupā pirmais bija Māris Ivanāns ar 29 punktiem, otrais – Janeks Dvoreckis ar 20 punktiem, bet trešais – Jānis Joņins ar 18 punktiem. Dāmu konkurencē pēc trīs posmiem pirmā ar 28 punktiem – Aija Roļa, otrā ar 27 punktiem – Sandija Joņina, bet trešā ar 22 punktiem – Māra Bērziņa.

Nākamais (ceturtais) posms, notiks 15. aprīlī Mērsraga sporta zālē plkst. 10.00.

Ivars Indruškevičs,
Mērsraga pagasta padomes sporta organizators